Teknoloji

En iyi Oyuncu kulaklığı 2021

Uzun yıllar online oyun oynayan biri olarak, oyuncu ekipmanlarının oyuncular için ne anlam taşıdığını bilirim. Bunlardan biri de oyuncu kulaklıklarıdır. En iyi oyuncu kulaklığı seçeneklerini sizler için araştırdım. Umarım beğenirsiniz.

En iyi Oyuncu Kulaklığı Bana Ne Sağlar?

CS, PUBG benzeri oyunları oynayanlar oyuncu kulaklıklarının neredeyse rakibin yerini tarif eden bir GPS olduğunu bilirler. İyi bir ses dinleyici oyun sırasında gerçekten ciddi bir avantaj sağlayabilir.

Tabi sadece rakibin yerini bilmek değildir kulaklıkların amacı. Aslında oyun bir yemekse kulaklık o yemeğin kokusudur. Kokusu olmayan yemekten pek tat alamazsınız ( yemek yerken burnunuzu kapatarak bunu deneyebilirsiniz :) ).


Oyun oynarken geliştiricilerin oyunu daha heyecanlı daha tatlı bir hale getirmek için size güzel müzikler sunarlar. Örnek verecek olursak, korku temalı bir oyun oynuyorsanız en gerilimli bölümlerde ses kalitesi yüksek gerilim müziği ile sizin daha da heyecanlanmanızı sağlarlar. Aslında müziğin bilimsel etkisinden faydalanırlar ve inanın bu çok etkili bir yoldur.


Ayrıca mikrofon kalitesi de diğer oyuncular ile etkileşiminizi daha kaliteli yapmanız açısından oldukça önemlidir. İletişim PUBG benzeri oyunlarda her şeydir. Teknolojik gelişmelerin etkisi ile birçok geliştirme yapılan bu gaming kulaklıklar detaylı olarak inceleyen bu yazıda size kulaklıkları tanıtacağım.

En İyi Robot Süpürge Seçenekleri 2021
Robot Köpekler
Apple Tv Nedir ?
Fotoğraf Makinesi Önerisi 2021

Aldığınıza Pişman Olmayacağınız En iyi 5 Oyuncu Kulaklığı

Online alışverişin bu denli yaygınlaşması ile artık denemeden yalnızca yapılan yorumlar ve çevrenizden gelen öneriler üzerine almış olduğunuz ürünler bazen pişmanlık yaratabiliyor. Sizin bu pişmanlığı yaşamamanız için birazdan size çok tercih edilen tatmin edici ses kalitesine sahip en iyi oyuncu kulaklığı seçeneklerini sıralayacağım.

Razer Blackshark V2

Razer Blackshark V2, etkileyici sese sahip bir oyun kulaklığıdır. Geniş frekans tepkisine sahip iki büyük 50 mm neodimyum sürücüye sahiptir ve güçlü bas ve kristal netliğinde tizler sağlar.

Kulaklıklar, arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için geri çekilebilir bir mikrofona sahiptir. İnternet kafe gibi gürültülü bir ortamda oynuyorsanız bu özellik çok önemlidir.

Blackshark V2 ayrıca seçtiğiniz herhangi bir renge göre özelleştirilebilen RGB aydınlatmaya sahiptir, böylece artık bu oyun kulaklığını takarken kişiliğinizi sergileyebilirsiniz!

Logitech G Pro X Wireless

Bu kulaklıklar, profesyonel oyuncular için tasarlanmış son derece güvenilir ve dayanıklı bir kablosuz kulaklıktır. Performans konusunda Logitech G Pro X, derin bas ve net tizler ile mükemmel bir ses kalitesine sahiptir. Mikrofonu merak edenler için piyasadaki en iyi mikrofonlardan biridir.

Logitech G Pro X Kablosuz Kulaklıklar, dayanıklılıkları ve performansları nedeniyle hareket halindeki profesyonel oyuncular için mükemmeldir.

Epos H3

Kulaklığa ve mikrofona ihtiyaç duyan hemen herkese sorunsuz bir ses deneyimi sunan kablolu bir kulaklıktır . Bu oyun kulaklığı, deri kaplı kafa bandının içinden geçen çelik bir şerit ile çoğunlukla plastikten yapılmıştır. 

Kulaklık, Nintendo Switch, PC, PlayStation ve Xbox gibi platformlarda çalışabilir. Uzun kullanıma uygundur.

Turtle Beach Recon 500

Turtle Beach Recon 500, kendinizi oyuna kaptırmanıza yardımcı olacak 7.1 surround sese sahip bir oyun kulaklığıdır. Sürükleyici bir deneyim için 7.1 surround ses, orada olduğunuzu hissetmenize yardımcı olur. Kaliteli mikrofonu ile takım arkadaşlarınızın sizi savaş alanında yüksek sesle ve net bir şekilde duymasına imkan sunar.

Corsair Virtuoso RGB Wireless XT

Bluetooth ve kişiye özel ayarlanabilen RGB aydınlatmaya sahip kablosuz bir kulaklıktır. Oldukça rahat ve iyi tasarlanmış bir tasarıma sahiptir. iCUE yazılımıyla uyumludurlar, böylece grafik ve ön ayarları kullanarak seslerini değiştirebilirsiniz. Boom mikrofonları da mükemmel bir kayıt kalitesine sahiptir ve sürekli olarak 18 saatten fazla kullanım imkanı sunar.

Bu kulaklıklar dışında amazonda en çok satan en iyi oyuncu kulaklığı seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji alanında daha çok içerik için buraya tıklayınız.

Bilişim Durağında tekrar görüşmek üzere.

Bilgi ile kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu