Teknoloji

Ücretsiz En İyi Wallpaper İndirme Siteleri

Kullanıcıların büyük bir kısmı telefon ya da bilgisayar ekranında kendi aile bireylerinden birini, sevdiği sanatçıyı, manzarayı ya da objeyi görmek ister. Ekranınızı güzelleştirmek istiyorsanız, bilgisayar ve telefonlar için ücretsiz en iyi Wallpaper indirme sitelerinden faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar ve telefonlar için Wallpaper indirme sitelerinden daha kaliteli fotoğraflar indirebilir, indireceğiniz Wallpaperları telefon, tablet ve bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Notebook Almak İstiyorsanız Almadan Önce Bu Yazımızı İncelemenizi Tavsiye Ederiz.

Bilgisayar ve Telefonlar için Ücretsiz En iyi Wallpaper indirme Siteleri

Sizin için güzel duvar kağıtları indirebileceğiniz web sitelerini beraber inceleyelim.

www.moviemania.io

Beğenip izlediğiniz film, dizi veya TV şovuna ait fotoğrafları internette bulabilirsiniz. Fotoğrafların üzerindeki yazılar sizi rahatsız edebilir. Üzerinde yazı olmayan ve büyük boyutlara sahip fotoğrafları Moviemania sitesinde bulabilirsiniz.

Moviemania, internetteki en büyük yazısız, yüksek çözünürlüklü duvar kâğıtları veri tabanına sahiptir. Siteye ilk girdiğinizde, duvar kâğıdı arama seçiminizi telefon ya da masaüstü bilgisayar olarak filtreleyebilirsiniz. Arama çubuğundan istediğiniz duvar kâğıdı aramasını yapabilirsiniz. Sitenin ana sayfasında popüler, trend olan, yeni, koleksiyonlar, popüler filmler, gelecek filmler, en fazla oy alan filmler, TV şovları ve animasyonlara ait duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Herhangi bir duvar kâğıdına tıkladıktan sonra alt taraftan boyutu seçip, indir butonuna basarak cihazınıza kaydedebilirsiniz.

www.wallcoo.net

Sitede 60 binden fazla yüksek, kaliteli ve ücretsiz bilgisayar ve telefonlar için duvar kâğıtları mevcuttur. Buradaki duvar kâğıtlarını bilgisayar ve televizyonlarda kullanabilirsiniz. Sitenin ana sayfasında duvar kâğıdı kategorileri, çözünürlükler, popüler duvar kâğıtları, son güncellenen duvar kâğıtları yer almaktadır. Kategoriler bölümünden ihtiyacınıza göre arama yapabilirsiniz.

Beğendiğiniz fotoğrafın üzerine tıkladıktan sonra boyutu seçip cihazınıza indirebilirsiniz. Wallcoo’nun bazı eksiklikleri vardır. Bunlardan bir tanesi indireceğiniz duvar kâğıtlarının köşesinde web sitesinin adının yer almasıdır. İkincisi ise fotoğrafların geniş boyutlara sahip olduğu için telefonlarda kullanılmamasıdır.

wallpaperstock.net

Wallpaperstock web sitesinin içinde bilgisayar ve telefonlar için duvar kâğıtları ve stok fotoğraflar yer almaktadır. Sitede yer alan duvar kâğıtlarını bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir. Aramalarınızı isim, boyut ve kategori olarak yapabilirsiniz. Ne aradığınıza karar veremiyorsanız, rastgele duvar kâğıdı seçeneğini kullanabilirsiniz. Duvar kâğıdını açtıktan sonra farenin sağ tuşuna basıp, farklı kaydet diyerek duvar kâğıdını cihaza indirebilirsiniz.

www.desktopnexus.com

Desktopnexus sitesinde 1 milyondan fazla duvar kâğıdı bulunmaktadır. Kategori, grup, arama çubuğu, beğeni ve yorum sistemi gibi özellikler aramanızı kolaylaştırır. Kullanıcılar siteye üye olabilir. Üye olmayan kullanıcılarda duvar kâğıdı indirme hakkı vardır. Kullanıcıların ve site yöneticilerinin bir birinden farklı kategoride paylaştığı duvar kâğıtlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üyeler duvar kâğıtlarına beğendiklerini, beğenmediklerini ve eleştirilerini yazabilirler. İndirme esnasında boyut ve kullanmak istediğiniz cihazı seçebilirsiniz.

www.deviantart.com

Deviantart, online sanat galerisi topluluğudur. Siteye üye olarak beğeni ve yorum serüvenine katılabilirsiniz. Üye olmadan da duvar kâğıtlarını saniyeler içerisinde indirebilirsiniz. Arama çubuğu, kategori, grup, forum kanallarını kullanarak hoşlandığınız duvar kâğıtlarını bulabilirsiniz. Boyutlar çok farklı olduğu için, genellikle masaüstü cihazlarda kullanabilirsiniz. Site mobil cihazlar için pek zengin içeriğe sahip değildir.

www.hdwallpapers.net

Sitenin ana sayfasında yer alan arama çubuğu ya da araştır bölümünden kategorilere ait duvar kâğıdı araması yapabilirsiniz. Duvar kâğıtlarını mobil ve masaüstü cihazlarda kullanabilirsiniz. Duvar kâğıdı kaliteleri 1080P’den başlar, 4K’ya kadar devam eder.

wallhaven.cc

Duvar kâğıdı aramamak için farklı yöntemler mevcuttur. Rastgele duvar kâğıdı butonu, diğer kullanıcıların paylaştığı etiketler, yükle butonuna basıp fotoğraf yükleyerek benzerini bul ve metin olarak yazıp arama yapabilirsiniz. Siteye üye olmadan duvar kâğıdı indirebilirsiniz. Üye olarak duvar kâğıdı paylaşabilir, beğeni ve yorum maratonuna katılabilirsiniz.Duvar kâğıdını indirmek için, fotoğrafın üzerine tıklayın. Farenin sağ tuşuna basıp, kaydet diyerek cihazınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz duvar kâğıtlarını bilgisayar ve telefonlarda kullanabilirsiniz.

wallpapercave.com

Bilgisayar ve telefonlar için duvar kâğıtları kâğıtlarını bulabileceğiniz bir web sitesidir. Aradığınız duvar kâğıdını bulmanızı kolaylaştıran unsurlar bulunur. Bunlar arama çubuğu, etiket, trend olanlar, öne çıkanlar, albümler, üyeler tarafından yüklenenler, telefon, bilgisayar, önerilenler, en çok indirilenler, son beğenilenlerdir.

Duvar kâğıdını indirmek çok basittir. Bulduğunuz duvar kâğıdının üzerine tıklayın. Alt tarafta yer alan indir butonuna basarak cihazınıza kaydedin. Daha kaliteli duvar kâğıdı indirmek için siteye üye olmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu