Biraz Yardım İyi Olur

Ücretsiz Fotoğraf Siteleri

Web sitenizde, yaptığınız bir tasarımda ya da bilgisayarınızın arka planında kullanmak için yaratıcı ama ücretsiz fotoğraf ihtiyacınız olmuştur. Telif hakları gibi sonradan başınızı ağrıtabilecek bir çok durumlar karşılaşmamanız için ücretsiz fotoğraf siteleri ile ilgili bir yazı hazırladık.

Ücretsiz Fotoğraf Siteleri

Dijital ortamda ya da günlük hayatta çeşitli alanlarda kullanılmak üzere telif ödememek için ücretsiz resim ve videolar sıklıkla aranır oldu. Öyle ki arama motorlarında trend aramalarda ücretsiz fotoğraf indir, ücretsiz fotoğraf indirme siteleri, ücretsiz stok görsel, ücretsiz stok video gibi bir çok anahtar kelime grubu girmiş bulunmaktadır.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir
Bilgisayar Ve Telefonlar İçin Ücretsiz En İyi Wallpaper İndirme Siteleri
Ekran Alıntısı Aracı Kullanımı
Çizgi Roman ve Karikatür Hazırlama Programı
İnternette Geçmişi Silmek istiyorum

Size birkaç tane ücretsiz fotoğraf sitelerinden bir kaç tanesini inceleyerek yazımızda analiz edeceğiz.

.:: Pexels || Stok Görsel ve Video

Pexels sitesi oldukça kaliteli stok görsel ve video sunan bir sitedir. Siteye üye olduktan sonra aradığınız konuya göre bir çok görsel ve video bulmanız mümkün. Site paylaşımı yapan üreticileri mutlu etmek adına, ister bağış, ister sosyal medyada beğenme isterseniz de kullanımı sırasında link verme gibi tercihe bağlı birkaç seçenekler sunmuş.

Siteye ulaşmak ve ücretsiz olarak faydalanmak için Buraya Tıklayın.

.:: Pixabay || Görsel, Video, Vektör, illüstrasyonlar, Müzik

Pixabay ihtiyaç duyulabilecek Görsel, Video, Vektör, illüstrasyonlar, Müzik gibi bir çok ücretsiz seçenek sunmaktadır. Üreticileri mutlu etmek için onları takip edebilir ya da bağış yapabilirsiniz.

Siteye ulaşma ve bu imkanlardan faydalanmak için Buraya Tıklayın.

.:: Flickr || Stok Görsel

Flickr daha çok ücretsiz görsel sağlayan bir sitedir. Ücretsiz görsel temini açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip olan bu sitede bulunan fotoğrafları da ihtiyacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Siteye ulaşmak ve kaliteli görseller için Buraya Tıklayın.

İnsanlar Fotoğraflarını Neden Ücretsiz Sunar ?

İnsanlar neden kendi fotoğraflarını, videolarını, müziklerini ücretsiz olarak sunuyor sorusunun cevabı ise paylaştıkları içerikler ne kadar çok insana ulaşırsa ve beğeni toplarsa o kadar çok tanınacaklar. Ayrıca yapılacak yarışmalarda ödüller kazanarak bu kazandıkları ödüller ile yeni kariyer adımları atarak kişisel gelişimlerine katkı sağlama imkanı bulacaklar. Bu akıllıca yöntem ile hem kullanıcı yani sizler hem de üreticiler fayda sağlayacaklar.

Ayrıca neden sizde bir fotoğraf makinası alarak üreticiler arasına katılmayasınız ki?

Buna benzer içerikler için Biraz Yardım İyi Olur kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilişim Durağında tekrar görüşmek üzere.

Bilgi ile kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu