Bilim Kurgu Filmi İnceleme

Çelik Yumruklar – Real Steel 2011

Çelik Yumruklar Ringlerde Robotların dövüştüğü bir zamanda robotlara meraklı bir çocuğun bir antrenman robotu ile başarı serüvenini anlatan bir yapım. Ailece izlenebilecek çok keyifli bir bilim kurgu filmidir.

IMDB        : 7.0/10
Yönetmen : Shawn Levy
Oyuncular : Hugh Jackman , Dakota Goyo , Evangeline Lilly

Çelik Yumruklar – Real Steel Filmi Konusu

Robotları dövüştürerek onların üzerinden bahisler ile para kazanan bir adamın işleri çok da yolunda gitmemektedir. Bu nedenle işleri sürekli yoluna koymaya çalışmaktadır. Ama beklenmeyen bir durum olur.

Kahramanımız Charlie, babalık haklarını çocuğu Max doğar doğmaz annesine devreden sorumsuz bir babadır. Yıllar sonra oğlu Max annesinin ölümünden sonra velayeti almak isteyen teyzesinin açtığı davada karşısına çıkacaktır.

Bir anlaşma ile bir süre birlikte kalacak olan Max ile Charlie, Max’in bulduğu bir antrenman robotu ile başarılı robot dövüşleri çıkaracaklar ve aralarında bir bağ oluşacaktır.

Çelik Yumruklar Fragman

Özellikle çocukların çok seveceği eğlenceli bir film olan Çelik Yumruklar ( Real Steel ), ailece izlenebilecek ve size çok eğlenceli zaman geçirtecek bir bilim kurgu filmidir. İzlemenizi ısrar ile tavsiye ediyoruz.


Bilim Kurgu Filmi Öneri

Geliş – Arrival (2016)
Outside The Wire (2021)
Yıldız Geçidi (Star Gate)
Alita : Savaş Meleğ
Deja Vu (2006)i

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu