Bilim

Shifting Nedir, Shifting Nasıl Yapılır?

Shifting nedir sorusu son dönemlerde büyük merak uyandıran sorulardan birisi haline gelmiştir. Shifting, kelime anlamı olarak hareketli ve değişken demektir. Diğer bir deyişle gerçekliği değiştirmek anlamına da gelir. Paralel evrenler arasında seyahat ederek gerçek zamanı değiştirmek olarak ifade edilen shifting, seyahat ettiğiniz evren da farklı bir insan olarak farklı hayat yaşamanızı sağlar.

Belirli ön hazırlıklar yapıldıktan sonra shifting nasıl yapılır sorusunun cevabını vermek mümkündür. Detaylı ve dikkatli uygulama yapmak önemlidir. Doğrudan shifting yapmak mümkün olmadığı gibi öncesinde script yani ön hazırlık yapmanız gereklidir. Script, paralel evrenler arasındaki seyahat öncesindeki hazırlık aşamasına denir.

Shifting Nedir? Tehlikeli midir?

Paralel evrenler arasında seyahat yapmak isteyen kişilerin birçoğu geri dönememe ihtimallerini düşünerek tedirgin olabilmektedir. Burada shifting nedir doğru bir şekilde öğrenmek büyük önem taşır. Teknik olarak tehlikeli ve zararlı bir yöntem değildir. Ancak tek olumsuz ihtimali; rüya kontrolü sırasında gerçeklikten kopma ihtimalidir.

Eğlenmek ve sadece deneyimlemek için shifting yapmayı düşünüyorsanız o halde gerçeklikten kopmadan uygulama yapmanızda fayda olacaktır. Teknik olarak herhangi bir zararı ve tehlikeli olmasa da sürekli uygulamanız iki dünya arasında adeta mekik dokumanıza neden olur. Bu durum da uzun bir süre sonra psikolojik sorunlara zemin hazırlayabilir. Bu nedenle de shifting nasıl yapılır uygulamalarında aşırıya kaçılmaması ruh sağlığı açısından önemlidir. 

Shifting Nasıl Yapılır?

En çok merak edilen ve araştırılan shifting nasıl yapılır sorusunun cevabı script aşaması ve shiftng uygulamalarındadır. Paralel evrenler arasında istediğiniz farklı bir kişi olarak seyahat etmeniz ve başka bir dünyada yaşamanız için öncelikle script yani ön hazırlık yapmanız gerekir. Script aşamasında seyahat edeceğiniz dünyada nasıl bir kişi olmak istediğinizi anlatan bir yazı hazırlamanız gerekmektedir.

Script yazınızı bir kağıda, tabletinize ya da telefonunuza yazabilirsiniz. Bu yazıya seyahat edeceğiniz yeni evrende değiştirmek istediğiniz ad, soyad, kilo, boy, yaş, kişisel özellikleriniz gibi bilgilerinizi yazmalısınız. Sonrasında shifting metotlarını shifting nasıl yapılır uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Bu metotların bazıları uyurken bazıları ise uyanırken uygulanır. Ancak psikolojik olarak shifting yapıyor olmanıza inanmalısınız.

Shifting’den Nasıl Çıkılır?

Hiçbir shifting metodu kalıcı değildir. Hangi paralel evrende nasıl bir kişi olarak seyahat ederseniz edin, yine de gerçek evrene yani yaşadığınız hayata geri döneceksinizdir. Birçok kişi kalıcı shifting nasıl yapılır, Shifting’den nasıl çıkılır gibi sorulara yönelerek detaylı araştırmalar yapar. Seyahat edeceğiniz evrende kalacağınız süre script üzerine yazdığınız ifadelere de bağlıdır.

Uzun süre kalacağınızı belirtseniz de ya da “geri dönmeyeceğim.” Yazsanız dahi psikolojik olarak uzun süre orada kalacağınıza inansanız da eninde sonunda paralel evren sizi gerçek dünyaya geri gönderecektir. Shifting nasıl yapılır kapsamında bu konu mutlaka bilinmelidir. Paralel evrende gerçek zamanı ne kadar değiştirseniz de bu durum kalıcı yani ebedi değildir. Bu nedenle de çıkış yapmak için özellikle herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Kalıcı Shifting Nedir?

Shifting nedir konusu araştırılırken seyahat edilen evrende sürekli kalmanın ve gerçek evrene geri dönmemenin mümkün olup olmadığı araştırılır. Ancak uzun süreli olarak paralel evrenler arasında seyahat edilse de kalıcı shifting diye bir şey söz konusu değildir. Birçok metot vardır. Ancak başarılı olabilmek ve istediğiniz evrende istediğiniz şekilde yaşamak için ürettiğiniz kendi metodunuz size daha fazla haz verir.

Astral seyahat ya da Lucid rüya değildir. Bir nevi radyo frekansı olarak düşünülebilir. Shifting yapıyorsunuz ve uyguladığınız metotlar ile o an başka bir paralel evrene giderek hayatınızın frekansını değiştirebiliyorsanız. Ancak ne kadar uzun sürerse sürsün sonunda paralel evren sizi gerçek evrene gönderecektir. Dolayısıyla da kalıcı shifting nasıl yapılır diye bir durum söz konusu değildir.

Shifting Gerçek mi?

Shifting gerçek mi, shifting nasıl yapılır gibi sorular paralel evrenler arasında seyahat etmek isteyen kişilerin merak ettiği sorular arasındadır. Shifting yaparak paralel evrenler arasında seyahat eden birçok kişi vardır. Ancak tamamen psikolojik bir olay olduğundan bilimsel olarak bu durumu kanıtlayan veriler yoktur. Bu nedenle de shifting için tamamen gerçektir kanısı henüz koyulamamıştır.

Shift konusunda gerçekliği deneyimlemek için ancak uygulama yapmanız gerekir. Kısa sürede doğru adımlar, script hazırlığı ve doğru metot uygulamaları ile shifting nedir öğrenerek kavramın gerçekliğini bizzat uygulayarak deneyimleyebilirsiniz.

Konu ile ilgili daha çok kaynak için aşağıda bir kaç link bırakıyoruz.

kooplog.com
foicey.com

Bilim Kategorimizde daha çok içerik için buraya tıklayınız.

Bilgi ile kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu