Biraz Yardım İyi Olur

Google Keep Nedir?

Google Keep, son dönemin en popüler not tutma uygulamalarından biridir. Çapraz platform desteğine sahip olan bu uygulama, tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Kullanıcılar, Google şirketinin geliştirdiği bu uygulamayı kullanarak hem sesli hem de yazılı bir şekilde notlar tutabilmektedir.

Popüler not tutma uygulaması, bilgisayarların yanı sıra Android ve İOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarda da sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Peki Google Keep nedir, özellikleri nelerdir, not yedekleme işlemi nasıl yapılır? Dilerseniz, birçok kesim tarafından merak edilen bu soruların cevaplarını gelin kapsamlı bir şekilde birlikte inceleyelim.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir
Bilgisayar Ve Telefonlar İçin Ücretsiz En İyi Wallpaper İndirme Siteleri
Ekran Alıntısı Aracı Kullanımı
Çizgi Roman ve Karikatür Hazırlama Programı

Google Keep Nedir?

google keep nedir
Google Keep Nedir? 4

Google Keep, 20 Mart 2013 tarihinde kullanıma sunulan mobil not tutma uygulamasıdır. Google şirketi tarafından geliştirilen bu uygulama hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen not tutma uygulamasında çapraz platform desteği de bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra popüler not tutma uygulaması son derece güvenlidir. Uygulama içerisinde tutulan notlar, bulut tabanında saklanmakta ve her an erişilebilmektedir.

Google Keep Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Google Keep özellikleri ile son derece dikkat çeken not tutma uygulamalarından biridir. Google şirketi tarafından özel olarak geliştirilen bu uygulama, kullanıcılarına oldukça kapsamlı özellikler sunmaktadır. İşte, söz konusu not tutma uygulamasının özellikleri…

Not Tutma Uygulaması Nasıl İndirilir?

Google Keep indirme işlemi hem Google Play hem de App Store mağazalarından ücretsiz bir şekilde yapılabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar, herhangi bir indirme işlemi yapmadan da bu uygulamayı internet üzerinden kullanabilmektedir.

Not Yedekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

not yedekleme
Google Keep Nedir? 5

Google Keep yedekleme işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Notlarınızı kolaylıkla yedekleyebilmek için aşağıda anlatılan adımları takip edebilir ve uygulayabilirsiniz.

Google Keep yedekleme işlemi yukarıdaki gibi 2 farklı yolla kolaylıkla yapılabilmektedir. Sizlerde bu yollardan herhangi birini seçerek notlarınızı güvenle yedekleyebilir ve dilediğiniz zaman, dilediğiniz cihazda notlarınıza ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu