Mobil Cihazlar ve Uygulamalar

Müzik İndirme Programları

Müzik, bazı insanlar için vazgeçilmez bir unsurdur. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde müzik dinlemek için, telefonunuza müzik indirme programları indirebilirsiniz. Müzik indirebileceğiniz birçok program bulunmaktadır. Ancak bu programlar içerisinde ön plana çıkan bazı popüler müzik indirme uygulamaları vardır. Müzik indirme programları, kolay bir şekilde müzik indirebilmeniz için sizlere sunulmaktadır. Müzik indime programları sayesinde uzun süre uğraşmadan ve hiç bir ücret ödemeden müzik indirebilirsiniz. İOS ya da android cihazlarınıza indireceğiniz müzik programları, kolay bir şekilde müzik dinlemeniz için oldukça büyük bir işlev görürler.

Spotify

Müzik indirme programları denilince akla gelen en popüler uygulamalardan biri olan Spotify, 2006 senesinde kurulmuştur. İsveç’te kurulan bu program, ilk çıktığı tarihlerde çok fazla popüler olmasa da günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir program haline gelmiştir. Bu uygulama üzerinden kitaplığınıza indirdiğiniz müzikleri, internetiniz olmadan dinleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kadar müziği ücretsiz olarak indirme şansına sahip olabilirsiniz.

Tubidy

Tubidy, hem android hem de İOS telefonlarınıza rahatlıkla indirebileceğiniz, müzik indirme programları arasında yer alır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tubidy sayesinde, indirdiğiniz müziklere de ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Son zamanların oldukça popüler müzik indirme programlarından olan Tubidy uygulamasını, Google Play’dan cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca AppStore’den de bu uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz.

Peggo

Müzik indirme programları arasında son derece popüler olan Peggo, hem şarkıcı ismi hem de şarkı ismi ile müzik indirebilmenize olanak sağlar. Aynı zamanda link kopyalayarak da bu uygulama üzerinden ücretsiz bir şekilde müzik indirebilirsiniz.

SuperCloud

SuperCloudSong olarak bilinen bu uygulama, en güzel müzik indirme programları arasına yer almaktadır. İstediğiniz müziği, en kısa süre içerisinde ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Mp3 Download Manager

Müzik indirme programı olarak karşımıza çıkan bu uygulama, tek bir hareketle çalıştırabileceğiniz bir özelliğe sahiptir. Bilgisayarınıza müzik indirmek için tercih edebileceğiniz son derece popüler bir program olan MDM, ücretsiz bir hizmet sağlar. Aradığınız müziği anında indirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz müziği arama kısmına yazarak sağ tuşa tıklamanız gerekir.

Bilişim Durağında tekrar görüşmek üzere

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu